Latvia - Wales

Esam kopā! Latvijas futbola izlase pret Velsu.

Latvijas nacionālā futbola izlase 11. septembrī “Skonto” stadionā tiksies ar Velsu, aizvadot savu otro mājas spēli 2024. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā. Komandai cīņā pret spēcīgo pretinieku vajadzīgs skaļš tribīņu atbalsts!

Lai stadionā skan dziesmas un kliedzieni ''Latvija!”, lai visi esam kopā lielos futbola svētkos! Vienotība un atbalsts ir spēka atslēgas, kas var pārvērst vienkāršu spēli par lielisku uzvaru. Mūsu komanda cīnīsies ar lielu dedzību, lai mūsu valsts karogs svētku uzvarā lepni paceltos debesīs.

Abas komandas iepriekš savā starpā tikušās divreiz. Šogad martā Velsa savā laukumā saspringtā cīņā bija pārāka ar 1:0, bet pirmoreiz izlases tikās 2004. gadā pēc Eiropas čempionāta, kad mūsējie Rīgā piekāpās ar 0:2.

Velsas izlase ir spēlējusi pēdējos divos Eiropas čempionāta finālturnīros, 2016. gadā sasniedzot pusfinālu, kā arī pērnajā Pasaules kausa finālturnīrā.

Tiekamies futbolā!


Biļešu kategorijas un cenas*:

1. kategorija (sektori N, O, P, R, S) – 25 EUR

2. kategorija (sektori A, F, L, M) –15 EUR

3. kategorija (sektori I, J, K) – 10 EUR

*No 5. septembra plānots biļešu cenu palielinājums par 5 EUR katrai biļešu kategorijai.


Īpašie nosacījumi:

  • Bērniem, skolēniem, studentiem, pensionāriem un personām ar invaliditāti biļetes ar 30% atlaidi. Pie ieejas pasākumā jāuzrāda attiecīgā apliecība. Pērkot biļetes, ir nepieciešams izvēlēties "1./2./3. Kategorija - ar atlaidi"
  • Bērni līdz septiņu gadu vecumam (ieskaitot), neaizņemot atsevišķu sēdvietu, vecāku pavadībā spēli var apmeklēt, nepērkot atsevišķu biļeti;
  • Personām ar invaliditāti ratiņkrēslā un to pavadonim - ieeja bez maksas. Par biļešu saņemšanu aicinām sazināties, rakstot uz e-pasta adresi (termiņš - divas dienas līdz spēlei).

 


 

Iepriekš turnīrā Latvijas izlase aizvadījusi trīs saspringtas spēles pret Velsu, Turciju un Armēniju, visās atzīstot pretinieku pārākumu ar vienu vārtu pārsvaru. Dažas dienas pirms Velsas uzņemšanas mūsu vienība izbraukumā tiksies ar Horvātiju. Tikmēr velsieši iekrājuši arī 1:1 neizšķirtu pret Horvātiju, kā arī zaudējumus Armēnijai (2:4) un Turcijai (0:2).

Ceļazīmes uz Eiropas čempionāta finālturnīru, kas nākamgad notiks Vācijā, izcīnīs grupas pirmo divu vietu ieguvējas.


 

LFF rīkoto spēļu apmeklēšanas noteikumi ir pieejami šeit: https://lff.lv/faniem/spelu-apmeklesanas-noteikumi/

Kontakti jautājumiem par biļešu iegādi: (atveras jaunā cilnē)(atveras jaunā cilnē)(atveras jaunā cilnē)

 


Nākamo Latvijas izlases mājas spēļu saraksts:

  • Latvija - Armēnija / 12.10.2023 / 19:00 / Skonto st.
  • Latvija - Horvātija / 18.11.2023 / 19:00 / Skonto st.

 

Biļešu tirdzniecība uz 18. novembra spēli pret Horvātiju sāksies oktobra vidū.

Similar events