Riga Futsal Club - RFS Futsal

Pirms gaidāmās Latvijas telpu futbola sezonas sākuma tiks aizvadīts telpu futbola SUPERKAUSS! 20. septembra vakarā "Rimi Olimpiskajā centrā" savā starpā tiksies "Optibet" telpu futbola Virslīgas čempioni "Riga Futsal Club" un Latvijas kausa ieguvēji "RFS Futsal"!

Pagājušās sezonas Virslīgas finālsērija un Latvijas kausa fināls bija aizraujošs, emocijām bagāts, bet galvenokārt - augsta līmeņa un kvalitatīva telpu futbola paraugstunda. Starpsezonā komandas ir papildinājušas sastāvu ar skaļiem uzvārdiem, tādēļ spēles likme kļūst vēl augstāka.

Tiekamies piepildītās "Rimi Olimpiskā centra" tribīnēs uz skaistiem pašmāju telpu futbola svētkiem!

 


 

Īpašie nosacījumi:

• Bērniem, skolēniem, studentiem, pensionāriem un personām ar invaliditāti biļetes ar 30% atlaidi. Pie ieejas pasākumā jāuzrāda attiecīgā apliecība.

• Bērni līdz septiņu gadu vecumam (ieskaitot), neaizņemot atsevišķu sēdvietu, vecāku pavadībā spēli var apmeklēt, nepērkot atsevišķu biļeti;

• Personām ar invaliditāti ratiņkrēslā un to pavadonim - ieeja bez maksas. Par biļešu saņemšanu aicinām sazināties, rakstot uz e-pasta adresi (termiņš - divas dienas līdz spēlei).

LFF rīkoto spēļu apmeklēšanas noteikumi ir pieejami šeit: https://lff.lv/faniem/spelu-apmeklesanas-noteikumi/

 


Kontakti jautājumiem par biļešu iegādi:

Līdzīgi pasākumi