BK Liepāja - BK Ogre

Cīņa par LBL pusfinālu turpinās Liepājā!

Šobrīd ir aizvadītas divas LBL ¼ fināla sērijas spēles starp BK “Ogre” un BK “Liepāja”, kurā ir līdzsvars 1:1, abām komandām uzvaras izcīnot savā laukumā. Šo divu spēļu statistika ir ļoti saistoša: 10.aprīļa spēlē Ogrē tika fiksētas 16 vadības maiņas un 5 neizšķirti, lielākai vadībai esot mājiniekiem (+11), savukārt, liepājnieki panāca spēles sākumā +9. Liepājā 13.aprīļa spēlē mājiniekiem +13 pārsvars, bet Ogrei +16, kuru liepājnieki atspēlēja. Notika 11 vadības maiņas un atkal uz tablo neizšķirts tika fiksēts 5 reizes.

19.aprīlī pulksten 19:00 LBL ceturtā ¼ fināla spēle starp BK “Liepāja” un BK “Ogre”.

Uzvarētājs tiek noskaidrots sērijā līdz trim uzvarām.

Šajā mačā piedāvāsim skatītājiem dažādas izklaides – īpašs konkurss pašiem mazākajiem ar balvām no veikala “Rūtiņa”, jaunākajiem – bezmaksas izklaidi no “Blue Shock Race” – izbrauc ar Mario, visiem – basketbola atrakciju ar vērtīgām balvām, kā arī jauno “naglas iedzīšanas” atrakciju no BN “Kurši”. Tiks organizēti dažādi skatītāju konkursi ar balvām no mūsu sadarbības partneriem “Elvi”, “Cinamon”, “SIIL”, “Streetfood” un puslaika konkursu no jaunā sadarbības partnera “Passportix”, kas dos iespēju tikt pie ieejas biļetēm uz “Fight Night 4”. Nemainīgi kādā no pārtraukumiem notiks mūsu jaunievedums – T-kreklu šāvējs, ar kura palīdzību šausim piecus “Liepājas basketbols” T-kreklus, kuru mums palīdz nodrošināt Porziņģa Ģimenes Fonds.