BK Liepāja - BK Ogre

Cāļu skaitīšana ir sākusies!

Kā savulaik Liepājā radās teiciens, kuru pirms izslēgšanas spēlēm teica slavenais, kolorītais Liepājas komandas treneris Pēteris Višņēvics: “Cāļus skaita pavasarī!” Un tiešām, tālajā 2000.gadā pat 6.vietā esošā Liepājas komanda “izslēdza” 3.vietā esošo “Lainers” un jau tā paša gada 22.aprīlī kāra kaklā LBL bronzas godalgas – pirmo reizi atjaunotās neatkarīgās Latvijas laikā.

Šajā pavasarī mūsu komandas pretinieki būs pēdējā laikā uz izslēgšanas spēļu šaurās laipas labi iepazītie ogrēnieši, pret kuriem vēl šajā sezonā nācās spēlēt “Užavas kausa izcīņā” un pagājušā gada LBL bronzas sērijā. Abos pēdējos izslēgšanas turnīros pārāki bija liepājnieki, attiecīgi, BK “Liepāja” pārspēja BK “Ogri” kausa izcīņā ar +17 divu spēļu summā un 2023.gadā triumfēja LBL bronzas sērijā ar 3:1.

Savukārt, šīs sezonas ietvaros “priekšvēstnesī” – “PafBet Latvijas – Igaunijas Līgas” divās regulārās sezonas spēlēs abas komandas uzvaras dalīja uz pusēm, uzvarot māju spēlēs. BK “Ogre” tika pie panākuma savā zālē (14.oktobrī 86:62), bet BK “Liepāja” mājas sienas palīdzēja revanšēties ar 75:61 (10.janvārī).

13.aprīlī pulksten 17:00 LBL otrā ¼ fināla spēle starp BK “Liepāja” un BK “Ogre”. Uzvarētājs tiek noskaidrots sērijā līdz trim uzvarām.

Šajā mačā piedāvāsim skatītājiem dažādas izklaides – īpašs konkurss pašiem mazākajiem ar balvām no veikala “Rūtiņa”, jaunākajiem – bezmaksas izklaidi no “Blue Shock Race” – izbrauc ar Mario, visiem – basketbola atrakciju ar vērtīgām balvām, kā arī jauno “naglas iedzīšanas” atrakciju no BN “Kurši”. Tiks organizēti dažādi skatītāju konkursi ar balvām no mūsu sadarbības partneriem “Elvi”, “Cinamon”, “SIIL”, “Streetfood” un puslaika konkursu no jaunā sadarbības partnera “Passportix”, kas dos iespēju tikt pie ieejas biļetēm uz “Fight Night 4”. Tāpat sveiksim LSSS divus labākos jaunos basketbolistus un Liepājas basketbola leģendas. Nemainīgi kādā no pārtraukumiem notiks mūsu jaunievedums – T-kreklu šāvējs, ar kura palīdzību šausim piecus “Liepājas basketbols” T-kreklus, kuru mums palīdz nodrošināt Porziņģa Ģimenes Fonds.

 

Par skatītāju izklaidi rūpēsies enerģiskais Raivis Šulcs, bet par muzikālo noformējumu atbildīgs būs DJ Woot no “Izsauc ballīti”, kā arī ar deju programmu uzstāsies Liepājas dejotāji. Skatītāju ērtībām uz balkona LOC zālē mūsu draugi “WindUp” piedāvās iegādāties mūsu Kluba T-kreklus, keponus un hūdijus, kā arī kafejnīcas “Lotte” bufete, kas piedāvās dažādus dzērienus un ēdienus Lielā basketbola baudīšanai.

Biļešu cena: 5,00 EUR

Skolēniem, Studentiem (uzrādot apliecības): 2,00 EUR

Bērniem līdz 6 gadu vecumam, pensionāriem un invalīdiem: BEZ MAKSAS

 

Par Liepāju, Par Sa-Vējiem!

Līdzīgi pasākumi