BKT EuroCup: BC PROMETEY vs KK CEDEVITA OLIMPIYA

Katra spēle ir iespēja apliecināt ukraiņu neuzvaramības garu un tiekšanos pēc uzvaras, taču tā ir arī mūsu pateicība Latvijas iedzīvotājiem par atbalstu Rīgā, kas daudziem no mums kļuvusi par vietu, ko saukt par mājām.

Papildus aizraujošajai spēlei jūs sagaida:

• vērtīgu balvu izloze – iPhone 14, kalnu velosipēds, PlayStation 5 Digital Edition un dāvanas no basketbola komandas “Prometey” zīmola;

• ugunīgi olimpisko karsējmeiteņu komandas “Red Foxes” priekšnesumi;

• pēcspēles autogrāfu sesija ar spēlētājiem.

Spēles laikā netālu no laukuma darbosies bērnu atrakciju zona ar batutiem un izklaidētājiem, kuri parūpēsies par mazajiem viesiem, kamēr jūs baudīsiet basketbolu.

“Prometey” ceturto reizi 13 mēnešu laikā spēlēs pret “Cedevita Olimpija”. Visos līdzšinējos mačos uzvarējusi Ronena Ginzbura komanda – pagājušajā sezonā slovēņus uzvarējām divas reizes un bijām spēcīgāki šīs sezonas pirmās tūres mačā.

Ļubļanas klubs aizvada ārkārtīgi neveiksmīgu sezonu – 10 aizvadītajās spēlēs viņi nav guvuši nevienu uzvaru. Tomēr tas nenozīmē, ka mūs nesagaida aizraujoša spēle pirms kuras nekādā gadījumā nevajadzētu atslābt.

Aicinām ikvienu 27. decembrī doties uz “Arēna Rīga” un atbalstīt “Prometey” Eirokausa spēlē pirms divu nedēļu Jaunā gada pārtraukuma.

Atbalstīsim komandu kopā un virzīsim to uz jauniem sasniegumiem, jo līdzjutēji ir daļa no uzvaras!


*Lūdzu, pārliecinieties, ka Jums ir līdzi pase, jo tā var tikt pārbaudīta pie ieejas.

Līdzīgi pasākumi