LATVIJAS HOKEJA LEĢENDU SPĒLE

Latvijas hokeja leģendas atgriežas uz Arēna Rīga ledus!

Lai pateiktos saviem izcilajiem hokejistiem, Latvijas Hokeja federācija 4. maijā rīkos Latvijas hokeja leģendu spēli. Mačs plkst.12:30 norisināsies Arēna Rīga.

Par komandu kapteiņiem izvēlēti Rodrigo Laviņš (baltā komanda) un Aleksandrs Ņiživijs (sarkanā komanda). Abiem šiem hokejistiem Latvijas nacionālajā izlasē aizvadītas visvairāk spēles, Laviņam – 226, bet Ņiživijam – 222. Dalībnieki hokeja leģendu mačā atlasīti pēc nospēlētu spēļu daudzuma Latvijas valstsvienībā. Diemžēl, vairāki spēlētāji aizņemtības un veselības dēļ šajā spēlē nevarēja piedalīties.

Aprīļa sākumā abu komandu kapteiņi – Laviņš un Ņiživijs piedalījās speciālā drafta ceremonijā, kur izvēlējās savus komandu spēlētājus. Svinīgā un jautrā gaisotnē drafta ceremonija norisinājās Latvijas hokeja izlases ģērbtuvē. Ar komandu sastāviem un drafta ceremoniju var iepazīties zemāk video.

Bez maksas Latvijas hokeja leģendu spēli varēs apmeklēt līdzjutēji, kuri iegādājušies biļetes uz Arēna Rīga vakara maču Latvija – Norvēģija. Šīs biļetes būs derīgas uz abām 4. maija spēlēm. Savukārt atsevišķi biļetes uz leģendu maču varēs nopirkt par 5 eiro, neskaitot biļešu tirgotāja un Arēna Rīga komisiju.

Sēdvietas uz leģendu spēli nebūs numurētas, tādēļ aicinām līdzjutējus vērot maču no Arēna Rīga pirmā līmeņa tribīnēm. Arēna Rīga durvis uz hokeja leģenda spēli tiks atvērtas plkst.11:45.

Biļetes uz 4. maija Norvēģijas spēli var iegādāties šeit: https://www.passportix.eu/pasakumi/latvija-norvegija-4-maijs?event=178

Nepalaid garām unikālu iespēju uz Arēna Rīga ledus redzēt mūsu leģendas! Pateiksim lielu paldies visiem spēlētājiem, kas ieguldījuši savu sirdi Latvijas hokejā. Uz tikšanos!

Līdzīgi pasākumi