LFF SUPERKAUSS 2024: RFS - RIGA FC

Latvijas Futbola federācija (LFF) atjaunojusi Superkausa izcīņas spēli, kurā tradicionāli satiekas aktuālie valsts čempioni un kausa trofejas īpašnieki. Gaidāmajā mačā 2. martā plkst. 14:00 "LNK Sporta parkā" Rīgas derbijā tiksies RFS un "Riga FC" komandas.

Pērnajā virslīgas sezonā RFS komanda izcīnīja savu otro Latvijas čempionu titulu, pēdējā kārtā nodrošinot viena punkta pārsvaru pār "Riga FC". Tikmēr Latvijas kausa finālā šo pašu komandu duelī "Riga FC" pēc 1:1 neizšķirta bija pārāki pēcspēles sitienu sērijā un kausa trofeju virs galvas cēla otro reizi vēsturē. Virslīgas čempionātā visās četrās galvaspilsētas pārstāvju tikšanās reizēs pērn tika fiksēti neizšķirti.

 

Īpašie nosacījumi:

•Bērniem, skolēniem, studentiem, pensionāriem un personām ar invaliditāti biļetes ar 30% atlaidi. Pie ieejas pasākumā jāuzrāda attiecīgā apliecība. Pērkot biļetes, ir nepieciešams izvēlēties "Ieejas biļete - ar atlaidi"

•Bērni līdz septiņu gadu vecumam (ieskaitot), neaizņemot atsevišķu sēdvietu, vecāku pavadībā spēli var apmeklēt, nepērkot atsevišķu biļeti;

•Personām ar invaliditāti ratiņkrēslā un to pavadonim - ieeja bez maksas. Par biļešu saņemšanu aicinām sazināties, rakstot uz e-pasta adresi (termiņš - divas dienas līdz spēlei).

 

LFF rīkoto spēļu apmeklēšanas noteikumi ir pieejami šeit:

https://lff.lv/faniem/spelu-apmeklesanas-noteikumi/(atveras jaunā cilnē)

(atveras jaunā cilnē)Kontakti jautājumiem par biļešu iegādi:

Līdzīgi pasākumi