BK Liepāja - VEF Rīga

Uz pusfināla takas atkal tiekas Liepāja un VEF!

Otro sezonu pēc kārtas un trešo pēdējās četrās BK “Liepāja” aizvadīs LBL pusfināla sēriju pret 10.kārtējiem Latvijas čempioniem “VEF Rīga”. Ja 2021.gada pavasarī vefiņš bija pārliecinoši labāks izcīnot uzvaru sērijā ar minimālo spēļu skaitu (3-0), tad pagājušajā pavasarī liepājnieki sarikoja pamatīgu intrigu pēc trim mačiem dzenot vefiešus uz kraujas malu – nonākot vadībā ar 2:1, pie tam, ceturtai spēlei notiekot Liepājā. Lielākam pārsteigumam tobrīd BK “Liepāja” nebija gatava, piekāpjoties sērijā “VEF Rīga” ar 2:3. Kādi notikumi ritēs basketbola laukumos šajā sērijā, pašlaik grūti pateikt. Abās šīs sezonas spēlēs uzvaru izcīnīja rīdzinieki (Liepājā 85:78, Rīgā 86:76).

BK “Liepāja” šajā pavasarī jau ir sarūpējusi pārsteigumu – spraigā un ļoti saistošā ¼ fināla sērijā triumfējot pār augstāk esošo BK “Ogre” (3:2, piektajā spēlē Ogrē 85:81 papaildlaikā), tāpēc, ļoti iespējams, ka arī šī sērija skatītājiem neliks vilties. Pirms gada tieši Liepājā mājinieki izcīnīja pirmo uzvaru pār “VEF” pusfināla sērijas otrajā spēlē, kam sekoja panākums Daugavpilī.

 

28.aprīlī pulksten 18:00 LBL otrā pusfināla spēle starp BK “Liepāja” un “VEF Rīga”. Uzvarētājs tiek noskaidrots sērijā līdz trim uzvarām.

Šajā mačā skatītāju ērtībām tiks piedāvāta arī otrā skatītāju tribīne, lai ērti un ar komfortu varētu baudīt augstākās raudzes basketbolu!

No Kluba puses piedāvāsim skatītājiem dažādas izklaides – īpašs konkurss pašiem mazākajiem ar balvām no veikala “Rūtiņa”, jaunākajiem – bezmaksas izklaidi no “Blue Shock Race” – izbrauc ar Mario, visiem – basketbola atrakciju ar vērtīgām balvām, kā arī jauno “naglas iedzīšanas” atrakciju no BN “Kurši”. Tiks organizēti dažādi skatītāju konkursi ar balvām no mūsu sadarbības partneriem “Elvi”, “Cinamon”, “SIIL”, “Streetfood”. Nemainīgi kādā no pārtraukumiem notiks mūsu jaunievedums – T-kreklu šāvējs, ar kura palīdzību šausim piecus “Liepājas basketbols” T-kreklus, kuru mums palīdz nodrošināt Porziņģa Ģimenes Fonds.

Par skatītāju izklaidi rūpēsies enerģiskais Raivis Šulcs, bet par muzikālo noformējumu atbildīgs būs DJ Woot no “Izsauc ballīti”, kā arī ar deju programmu uzstāsies deju studijas “Ekstra” dejotāji. Skatītāju ērtībām uz balkona LOC zālē mūsu draugi “WindUp” piedāvās iegādāties mūsu Kluba T-kreklus, keponus un hūdijus, kā arī kafejnīcas “Lotte” bufete, kas piedāvās dažādus dzērienus un ēdienus Lielā basketbola baudīšanai.

 

Biļešu cena: 5,00 EUR

Skolēniem, Studentiem (uzrādot apliecības): 2,00 EUR

Bērniem līdz 6 gadu vecumam, pensionāriem un invalīdiem: BEZ MAKSAS

Par Liepāju, Par Sa-Vējiem!

Similar events