Latvija - Lietuva

Esam kopā! Latvijas futbola izlase pret Lietuvu.

Latvijas Nacionālā futbola izlase jūnija treniņnometnē aizvadīs divas spēles Baltijas kausa izcīņā. Pirmais mačs pret mūžsenajiem pretiniekiem lietuviešiem notiks Liepājā, bet otrajā duelī pretī stāsies Igaunija vai Fēru salas. Tā būs otrā nometne itāļu galvenā trenera Paolo Nikolato vadībā, un abas spēles būs nākamie pieturas punkti jaunuzņemtajā izlases attīstības kursā.

Līdz šim mūsu valsts labākie futbolisti samērojuši spēkus ar lietuviešiem vairāk nekā piecdesmit reižu, un tiktāl savstarpējo spēļu bilance ir mūsu puišiem labvēlīga. Iepriekšējās reizēs Liepājā mūsu valstsvienība svinēja panākumus pār lietuviešiem. 2016. gadā mūsu dienvidu kaimiņi uzveikti ar 2:1. Kā būs šoreiz? Nāc un pieredzi to klātienē!

Baltijas kauss ir senākais aizvien aktīvais izlašu futbola turnīrs pasaulē. Pirmoreiz Baltijas kauss tika izspēlēts 1928. gadā. Latvija ir turnīra tituliem bagātākā izlase, un arī šobrīd trofeja ir mūsu valstsvienības īpašumā.

Tiekamies futbolā!

 

Biļešu kategorijas un cenas:

1. kategorija – 20 EUR

2. kategorija –15 EUR

3. kategorija – 10 EUR

 

Īpašie nosacījumi:

• Bērniem, skolēniem, studentiem, pensionāriem un personām ar invaliditāti biļetes ar 30% atlaidi. Pie ieejas pasākumā jāuzrāda attiecīgā apliecība. Pērkot biļetes, ir nepieciešams izvēlēties "1./2. Kategorija - ar atlaidi" - DARBOJAS TIKAI UZ ATSEVIŠĶO BIĻEŠU TIRDZNIECĪBU.

• Bērni līdz septiņu gadu vecumam (ieskaitot), neaizņemot atsevišķu sēdvietu, vecāku pavadībā spēli var apmeklēt, nepērkot atsevišķu biļeti;

• Personām ar invaliditāti ratiņkrēslā un tās pavadonim - ieeja bezmaksas. Par biļešu saņemšanu sazināties, rakstot uz e-pasta adresi (termiņš 2 dienas līdz spēlei) – (termiņš – divas dienas pirms spēles).

LFF rīkoto spēļu apmeklēšanas noteikumi ir pieejami šeit.

 

Kontakti jautājumiem par biļešu iegādi:

Similar events