LBL bronzas sērijas 2. spēle: BK Liepāja - BK Ventspils

LBL Bronzas sērijas 2. spēle

Bronzas medaļas sadalīs kurzemnieki!

Otro sezonu pēc kārtas un desmito kopumā Liepājas komanda spēlēs par LBL bronzu. Mūsu pretinieki BK “Ventspils” tikai sesto reizi sacentīsies “mazajā finālā”, jo šogad Lielajā finālā ventspilnieki nebūs. Četrās no piecām bronzas sērijām BK “Ventspils” ir triumfējuši. Viena bronzas sērija ir notikusi arī starp abām Kurzemes komandām, kad 2016.gadā liepājnieki ieguva vadību (2:0), taču titulētie ventspilnieki “izspruka”, uzvarot trijās pēdējās spēlēs. Liepājā notikušajā 4.sērijas spēlē tika fiksēti dažādi “skaļi” ieraksti statistikā, kad abām komandām tika fiksētas kopā 71 piezīme, un mačā tika izpildīts 71 soda metiens. 2016.gada 30.maijā BK “Ventspils” nolauza liepājniekus 4.spēlē ar 98:95, bet jau Ventspilī dienu vēlāk tika pie LBL bronzas medaļām. Tā ir pēdējā reize, kad BK “Ventspils” cīnījās par LBL bronzas medaļām.

Liepāja LBL bronzas medaļu sērijā spēlēs 10.reizi, līdz šim uzvarot četras reizes.

Abās šīs sezonas spēlēs apvienotajā līgā uzvaru komandas dalīja uz pusēm, uzvarot viesu laukumā: 6.oktobrī Ventspilī liepājnieki uzvarēja 102:96 papildlaikā, bet 24.janvārī Liepājā BK “Ventspils” revanšējās ar 90:70.

BK “Liepāja” šajā pavasarī jau ir sarūpējusi pārsteigumu – spraigā un ļoti saistošā ¼ fināla sērijā triumfējot pār augstāk esošo BK “Ogre” (3:2, piektajā spēlē Ogrē 85:81 papaildlaikā), tāpēc, ļoti iespējams, ka arī šī sērija skatītājiem neliks vilties. Pusfinālu sērijās liepājnieki piekāpās “VEF Rīga” ar 0:3, bet ventspilnieki zaudēja “Rīgas Zeļļiem” ar 1:3. Pirms gada LBL bronzas medaļas ieguva BK “Liepāja” ar 3:1 triumfējot sērijā pār BK “Ogre”.

14.maijā pulksten 20:00 otrā LBL bronzas sērijas spēle starp BK “Liepāja” un BK “Ventspils”. Uzvarētājs tiek noskaidrots sērijā līdz trim uzvarām.

No Kluba puses piedāvāsim skatītājiem dažādas izklaides – īpašs konkurss pašiem mazākajiem ar balvām no veikala “Rūtiņa”, jaunākajiem – bezmaksas izklaidi no “Blue Shock Race” – izbrauc ar Mario, visiem – basketbola atrakciju ar vērtīgām balvām, kā arī jauno “naglas iedzīšanas” atrakciju no BN “Kurši”. Tiks organizēti dažādi skatītāju konkursi ar balvām no mūsu sadarbības partneriem “Passportix” , “Elvi”, “Cinamon”, “SIIL”, “Streetfood” un puslaika konkursu no BN “Kurši”, kas dos iespēju tikt pie dāvanu kartes 20 EUR vērtībā. Nemainīgi kādā no pārtraukumiem notiks mūsu jaunievedums – T-kreklu šāvējs, ar kura palīdzību šausim piecus “Liepājas basketbols” T-kreklus, kuru mums palīdz nodrošināt Porziņģa Ģimenes Fonds.

Par skatītāju izklaidi rūpēsies Liepājas Teātra aktieris Armands Kaušelis, par muzikālo noformējumu atbildīgs būs DJ Woot no “Izsauc ballīti”, bet ar deju programmu uzstāsies deju studijas “Ekstra” dejotāji. Skatītāju ērtībām uz balkona LOC zālē mūsu draugi “WindUp” piedāvās iegādāties mūsu Kluba T-kreklus, keponus un hūdijus, kā arī kafejnīcas “Lotte” bufete, kas piedāvās dažādus dzērienus un ēdienus Lielā basketbola baudīšanai.

Biļešu cena: 5,00 EUR

Skolēniem, Studentiem (uzrādot apliecības): 2,00 EUR

Bērniem līdz 6 gadu vecumam, pensionāriem un invalīdiem: BEZ MAKSAS

Par Liepāju, Par Sa-Vējiem!

Similar events