Rīgas Zeļļi - BC Kalev/Cramo

"Rīgas Zeļļi" 23. decembrī plkst. 15:00 iesildīsies Ziemassvētkiem ar Latvijas-Igaunijas regulārās sezonas spēli Jēkabpils sporta hallē pret Igaunijas čempioni Tallinas "Kalev/Cramo"!

"Kalev/Cramo" ir sekmīgākā Igaunijas komanda 21. gadsimtā – vienu reizi tā izcīnījusi Latvijas-Igaunijas līgas titulu, 13 reizes kļuvusi par Igaunijas čempioni un vēl astoņas reizes izcīnījusi Igaunijas kausu.

Mača laikā gaidāmi konkursi un pārsteigumi skatītājiem no "Rīgas Zeļļi" atbalstītājiem – "Sportland", "885", "ECO Baltia Vide", "Turība", "Gjensidige" un "TruFit". Iespaidīgākais konkurss būs "Betsafe Sports supermetiens" – viens precīzs metiens no centra garantēs 5000 eiro lielu laimestu!

Šis būs īpašs vakars "Rīgas Zeļļi" biedriem, jo tieši Jēkabpilī tiks izlozēts viens laimīgais, kurš savā īpašumā iegūs 2000 eiro dāvanu karti no tūrisma aģentūras "Orhideja"!

Biļešu cena ir atbilstoša konkrētās dienas datumam! Jā, 3. decembrī biļetes varēs iegādāties par 3 eiro, 4. decembrī biļešu cena pieaugs līdz 4 eiro un tā līdz 23. decembrim!

Tiekamies Jēkabpilī!

Similar events