Tonybet Virslīga: RFS - Tukums 2000/TELMS

Latvijas čempioni futbolā RFS aicina Tevi kopā ar visu ģimeni un draugiem uz futbola svētkiem Baltijā modernākajā sporta kompleksā „LNK Sporta Parks“!


RFS mājas spēles – svētki visai ģimenei

Stadionā Tevi sagaida: Visās RFS mājas spēlēs “LNK Sporta Parkā” skatītājiem būs iespēja iegādāties ēdienus un dzērienus, kluba oficiālo atribūtiku un spēlētāju kartītes. Norēķināties iespējams gan skaidrā naudā, gan ar karti. Tāpat Tevi sagaida konkursi un lieliskas balvas visās mājas spēlēs.

Bērniem: Mūsu mazajiem apmeklētājiem šogad visās mājas spēlēs būs pieejamas bērnu radošās darbnīcas, bet gada siltajā laikā – arī piepūšamās atrakcijas. Tas viss jau ir iekļauts biļetes cenā.

Sēdvietas: Vēršam uzmanību, ka “LNK Sporta Parkā” visas biļetes šosezon tiek pārdotas ar konkrētām sēdvietām. Iegādājoties biļeti iepriekšpārdošanā ne tikai labi ietaupīsi, bet arī pirmais varēsi izvēlēties ērtāko vietu stadionā.

Ieeja stadionā: Stadiona vārti tiek vērti vaļā vienu stundu pirms paredzētā spēles sākuma. Biļeti iespējams uzrādīt arī mobilajā ierīcē.

Viesu fani: Informējam, ka C sektorā parasti atrodas arī viesu komandas fani.

Svarīga informācija apmeklētājiem: Iegādājoties biļetes un/vai, ienākot vai, mēģinot ienākt Pasākuma norises teritorijā, tiek pieņemts, ka Apmeklētājs ir iepazinies un apņēmies ievērot šos Noteikumus, kā arī Latvijas Republikas normatīvos aktus.

Noteikumi ir atrodami spiežot ŠEIT.


Biļešu cenas:

Iepriekšpārdošanā: 5 EUR

Dienu pirms spēles: 7 EUR

Spēles dienā: 10 EUR

+ 1.2 EUR biļešu apkalpošanas maksa

Biļetes ar atlaidi:

Bērni līdz 7 g.v. (ieskaitot), neaizņemot atsevišķu sēdvietu, vecāku pavadībā spēli var apmeklēt, nepērkot atsevišķu biļeti.

Bērniem, skolēniem, studentiem, pensionāriem un personām ar invaliditāti biļetes ar 50% atlaidi. Pie ieejas pasākumā jāuzrāda attiecīgā apliecība. Pērkot biļetes, ir nepieciešams izvēlēties "Ieejas biļete - ar atlaidi".

Ģimenes biļete. 2+1 (2 vecāki un viens bērns vecumā 8-18 gadi) vai 2+2 biļetes ģimenei ir iespēja iegādāties ar papildus 30% atlaidi. Pērkot biļetes nepieciešams izvēlēties divas biļetes par pilnu cenu un vienu vai divas ieejas biļetes ar atlaidi. Papildus atlaide ģimenes biļetēm sistēmā tiks piemērota automātiski.

Personām ar invaliditāti ratiņkrēslā un to pavadonim - ieeja bez maksas. Par biļešu saņemšanu aicinām sazināties, rakstot uz e-pasta adresi  (termiņš - divas dienas līdz spēlei).

 

Seko RFS sociālajos tīklos:

https://www.instagram.com/fk_rfs/

https://www.facebook.com/fkrfs

www.twitter.com/rfsdaily


Jebkuras informācijas vai datu vākšana un/vai pārsūtīšana un/vai producēšana un/vai izplatīšana par spēļu norisēm, uzvedību vai citiem faktoriem jebkurā spēlē, vai jebkāda veida audio, video vai audiovizuāla materiāla ierakstīšana jebkurā spēlē (izmantojot elektroniskas ierīces vai citādi) jebkādā veidā derību, azartspēļu vai komercdarbības nolūkos, kas nav iepriekš atļautas, vai citiem mērķiem, kas pārkāpj šos noteikumus un nosacījumus, ir stingri aizliegts stadionā, izņemot, ja biedrība ,,Latvijas Futbola Virslīga’’ (LFV) un klubs ir nepārprotami piešķīrusi atļauju.

Mobilos tālruņus drīkst izmantot tikai privātām vajadzībām. Šo noteikumu un nosacījumu pārkāpuma gadījumā apmeklētājiem var tikt liegta piekļuve stadionam vai izraidīšana no tā bez naudas atgriešanas par biļetes iegādi.

Similar events